DOSTAWA

Staramy się, aby złożone zamówienie dotarło jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Zwróć uwagę, że produkty oznaczone jako „Produkt dostępny na zamówienie” nie są dostępne w magazynie i musimy je dla Ciebie wykonać, w związku z tym termin realizacji może przedłużyć się do 21 dni.

Jeśli pojawią się jakieś trudności i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.

PŁATNOŚCI

W naszym sklepie online możesz zapłacić w następujący sposób:

  • Płatność przelewem na nasze konto
  • Płatności elektroniczne poprzez portal przelewy24.pl
  • Płatność kartą płatniczą poprzez portal przelewy24.pl

DOSTAWA

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy.

Bardzo staramy się, aby przesyłka do Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

INFORMACJE DODATKOWE

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym pod adresem: www.ekskluzywneprezenty.pl/regulamin/
oraz z Polityką prywatności dostępną pod adresem: www.ekskluzywneprezenty.pl/polityka-prywatnosci/

Kontakt

Galeria Książki Kolekcjonerskiej
ul. Marszałkowska 62
00-545 Warszawa

Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley
ul. Szczecińska 1
75-120 Koszalin

+48 603 1234 89
+48 500 29 55 88
+48 22 100 62 12

wydawnictwo@kurtiak-ley.pl

Znajdź nas